Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Navlaki za racki i kocnici za motori i velosipedi

250 МКД

Се продава од: Stefan 27 авг. 14:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Опрема
Друго
Навлаки за рaчки и кочници (За мотори и велосипеди)
-Боја: Сина
-Цена: 250ден
Праќам по карго
Leaflet
Кон почеток