Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hover board

180 ЕУР

Се продава од: Isak 07 дек. 19:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Опрема
Друго
Prodavame hover board 6 inchi, na golemo i malo,po odlicna cena,imame i rezervni baterii i punjaci.izdrzivnost na bateriata 15 km,,dostapni boi,crna ,bela,crvena zelena ,zolta ,i mnogu drugi ,cenata na golemo e druga
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации