Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI BANDAZI GUMI EKSTRA CENA

550 ЕУР

Се продава од: Advan Imeri 14 апр. 10:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Се продават бандаши 17ки
+ГУМИ TAURUS 215/55 R17

многу малце користени

За подетално ве молам јавете се на 071 424 172
Advan Imeri
+38971424172
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации