Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOMPLET: AUDI RS5 19'' BANDAZI + LETNI GUMI

750 ЕУР

Се продава од: Kristijan 21 апр. 19:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
*4 (Set) 19" Audi RS5 Double Grooved 5 Spoke, Offset Flare/ MACHINE/Gunmetal Finish, so letni gumi,vozeni edna setons, vo odlicna sostojba.
Kristijan
072590590
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации