Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Michelin Latitude Sport Winter 235/55/19

600 ЕУР

Се продава од: Ziko 16 септ. 11:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продаваат 4 гуми Michelin Latitude Sport Winter 235/55/19, кои се на чување во Мотоцентар и возени се само 3 месеци минатата сезона. Гумите се во одлична состојба како нови.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации