Македонски | Shqip | English |

140/70-16 SAVA MC28 zadna guma PIAGGIO BEVERLY

Оглас од претпријатие. Се продава од: MOTOPARTS Veles 29 јун. 12:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 100 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Опрема : Гуми и Бандажи
140/70-16 SAVA MC28 zadna guma PIAGGIO BEVERLY 200,250 APRILIA SCARABEO 500
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
[email protected]
www.motoparts.com.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток