Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREKRIVKA ZA NOZE

3 900 МКД

Се продава од: ALEKSNDAR 22 јан. 08:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prekrivka za noze oblozena od vnatresna strana so krzno,so nejze moze da se vozi i vo zima,ne se oseka deka ste na motor.Vredi da se vidi
ALEKSNDAR
070332633
Leaflet
Кон почеток