Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MOTORDZISKI JAKNI ZIMSKI MOTO OPREMA

3 500 МКД

4 000 МКД

Се продава од: ..... 16 апр. 12:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava Motordziska oprema, odnono 2 razlicni modeli jakni za na motor.

1) Lookwell plavo crna ZENSKA 42/14 - velicina L cena 3000 denari

2) Lookwell crveno crna 52 - velicina L / XL cena 3500 denari

Dvete jakni imaat CE sertifikat (High Impact ) i zastitnici na site vitalni delovi od teloto, ramenjata i laktite. Isto taka jaknite se so THINSULATE postava od vnatresnata strana, najdobrata na pazarot!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации