Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KYMCO ORIGINALNI REZERVNI DELOVI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: NOV MODEL DOO Вчера 21:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NOV MODEL DOO

NOV MODEL DOO

26 Огласи во продавницата

KYMCO AGILITY 16+ 125 2 190 EUR
KYMCO - XCITING 400i ABS EURO 4 5 790 EUR
KYMCO - DOWNTOWN 350i ABS EURO 4 5 390 EUR
KYMCO - MXU 250 R ATV CETIRICIKL 4 590 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
Oригинални резервни делови за сите модели од програмата на KYMCO .
Деловите ги имаме на лагер и истите можат да се купат од продавницата во Куманово.

Достава на деловите е за еден ден низ цела Македонија.
Плаќањето се врши при превземање на производот.

Земја на потекло: TAIWAN

Овластен увозник и сервисер за KYMCO модели:

НОВ МОДЕЛ ДОО
ул.Доне Божинов бр.29 , 1300 Куманово
тел./факс + 389(0) 31 418 165
e-mail:[email protected]
VIBER 071 234 633

Повеќе информации на:

• www.kymco.com.mk
• www.kymco.com
• www.facebook.com/KYMCO Macedonia

Како генерални увозници за КYMCO модели во секое време Ви обезбедуваме високо квалитетни оригинални резервни делови за скутери ,моторцикли и АТВ возила .
NOV MODEL DOO
071 234 633
Leaflet
NOV MODEL DOO

NOV MODEL DOO

26 Огласи во продавницата
KYMCO - MXU 250 R ATV CETIRICIKL 4 590 EUR
KYMCO AGILITY RS 50 2T 1 590 EUR
KYMCO - XCITING 400i ABS EURO 4 5 790 EUR
KYMCO - DOWNTOWN 350i ABS EURO 4 5 390 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации