Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GUMI POLNI ZA TROTINET !!!

1 199 МКД

Се продава од: Мартин 18 апр. 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Novi polni gumi za trotineti razni dimenzii, edinstveno resenie da vasite trotineti.... ednas ja kupuvate.
Ima i drugi rezervni delovi za trotineti.
Мартин
077587587
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации