Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVI ZA PIAGGIO X9

0 МКД

Се продава од: Љупчо Митров 18 фев. 18:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам делови од PIAGGIO X9 250cc 2002 година со комплетна машина(може и на делови) оставено во возна состојба.Нема седиште и пластики. Телефон за констакт 070255064
Љупчо Митров
070255064
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации