Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HONDA CBR125/250R -11 LED ZMIGAVCI HONDA CBR600F

2 650 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MOTOPARTS Veles 22 јан. 11:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOTOPARTS Veles

MOTOPARTS Veles

213 Огласи во продавницата

MALOSSI FLY SYSTEM 5214112 Lamela dobos MINARELLI 5 300 МКД
PREDNI PLOCKI SUZUKI DL650/1000 KAWASAKI ER-6 Z750 3 100 МКД
GUMA 100/60-12 KENDA K433 TIRE KEEWAY FLASH 50 0 МКД
YAMAHA TZR 125 DT125R TDR125 2RH KLIPNJACA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
HONDA CBR125/250R 2011 2012 LED ZMIGAVCI HONDA CBR600F 2011
се местат во лежиштето на оргиналните како што е прикажано на сликите
Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk
MOTOPARTS Veles
MOTOPARTS обезбедува високо квалитетни резервни делови за моторцикли и скутери за потребите на македонскиот пазар. Како постојан добавувач на резервни делови и опрема за моторцикли и скутери располагаме со повеќе од 13.000 артикли. Постојано истражувајќи ги модерните трендови и потребите на пазарот, секојдневно го збогатуваме широкиот спектар на производи задоволувајќи го нашето менаџерско мото: најдобра цена- најдобар квалитет. Со продажба на делови за мотори сериозно работиме од 1995 година.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
043 522757
http://www.motoparts.com.mk
MOTOPARTS Veles
Leaflet
MOTOPARTS Veles

MOTOPARTS Veles

213 Огласи во продавницата
Maska univerzalna so 1far DHH SQUARE HEADLIGHT 2 350 МКД
SUZUKI TS 125X KLIP SO KARIKI PISTON KIT Ø56 57 58 1 950 МКД
APRILIA SR50 R Amortizer zaden AP8223036 RMS 2 500 МКД
Delovi za motori 0 МКД
Кон почеток