Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Karburator mehanicki za skuter 125-150-200cc sajla

2 400 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MOTOPARTS Veles 09 фев. 15:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOTOPARTS Veles

MOTOPARTS Veles

209 Огласи во продавницата

Par zmigavci SUZUKI TL GSX SV XF 1 350 МКД
CAGIVA MITO 125 FRECIA PLANET Dihtoni set Gaskets -
Sajla kumplug YAMAHA XV1600 Wild Star clutch cable 1 100 МКД
PIAGGIO NRG GILERA 50 Bombina CDI elektronika 1 400 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Karburator mehanicki za skuteri 125-150-200cc komplet so dolgi sajli za gas i sauh so mehanizam za vlecenje
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VI BER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
[email protected]
www.motoparts .com.mk
MOTOPARTS Veles
MOTOPARTS обезбедува високо квалитетни резервни делови за моторцикли и скутери за потребите на македонскиот пазар. Како постојан добавувач на резервни делови и опрема за моторцикли и скутери располагаме со повеќе од 13.000 артикли. Постојано истражувајќи ги модерните трендови и потребите на пазарот, секојдневно го збогатуваме широкиот спектар на производи задоволувајќи го нашето менаџерско мото: најдобра цена- најдобар квалитет. Со продажба на делови за мотори сериозно работиме од 1995 година.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
043 522757
http://www.motoparts.com.mk
MOTOPARTS Veles
043522757 - 070216258
Leaflet
MOTOPARTS Veles

MOTOPARTS Veles

209 Огласи во продавницата
YAMAHA YP125 MAJESTY MAXTER TEO'S MALAGUTI MADISON 23 500 МКД
Gumi MITAS 110/70-16 i 140/70-16 PIAGGIO BEVERLY 2 700 МКД
Honda XL 650 V Transalp diskovi za predna kocnica 2 800 МКД
90/100-10 IRC TIRE MB99 53J TUBELLESS HONDA LEAD 1 600 МКД
Кон почеток