Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUZUKI TS 125X KLIP SO KARIKI PISTON KIT Ø56 57 58

1 950 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MOTOPARTS Veles 30 јан. 09:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOTOPARTS Veles

MOTOPARTS Veles

218 Огласи во продавницата

KAWASAKI ZX10R -11 -15 retrovizori par Back 10 500 МКД
Piaggio Beverly 350 par zadni amortizeri 58583R 4 200 МКД
KTM SX-F 350 EXC-F 350 KTM Freeride350 Husaberg350 12 350 МКД
PLASTIKI Jonway YY150T-2 Tumopar Fosti YY150T-4 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Клип со карики, 14 болц и осигурачи во комплет. SUZUKI TS 125X VERNAL OEM 12110-01A02 12140-01A31
Имаме на лагер Ø56 - 56.5 - 57 - 58mm, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk
MOTOPARTS Veles
MOTOPARTS обезбедува високо квалитетни резервни делови за моторцикли и скутери за потребите на македонскиот пазар. Како постојан добавувач на резервни делови и опрема за моторцикли и скутери располагаме со повеќе од 13.000 артикли. Постојано истражувајќи ги модерните трендови и потребите на пазарот, секојдневно го збогатуваме широкиот спектар на производи задоволувајќи го нашето менаџерско мото: најдобра цена- најдобар квалитет. Со продажба на делови за мотори сериозно работиме од 1995 година.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
043 522757
http://www.motoparts.com.mk
MOTOPARTS Veles
Leaflet
MOTOPARTS Veles

MOTOPARTS Veles

218 Огласи во продавницата
Lamela MALOSSI KYMCO AGILITY 125 HONDA PCX  SYM   5 200 МКД
RK 530ZXW xw-ring premium chain CBR1000RR YZF R1 12 500 МКД
PIAGGIO TYPHOON SKIPPER HEXAGON 125/150 2T GILERA 3 600 МКД
RK 520MXZ PREMIUM MOTOCROSS RACING CHAIN 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации