Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Delovi za site modeli KEEWAY MOTOPARTS Veles

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MOTOPARTS Veles 13 јан. 19:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOTOPARTS Veles

MOTOPARTS Veles

211 Огласи во продавницата

 YAMAHA  XT660R / XT660X Genuine headligh FAR 7 900 МКД
Delovi za site modeli HONDA MOTOPARTS Veles 0 МКД
YAMAHA XT600 Bendeks Starter Clutch One way 3TB 15 300 МКД
63/28 lageri radilica za poveke vidovi na motori 1 200 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Делови за сите модели KEEWAY F-ACT, MATRIX, FOCUS, HURRICANE, GOCCIA, FLACH, ARN, RY6, OULOOK, LOGIK, ZAHARA, SILVER BLADE, CITY BLADE. .

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање


www.motoparts.com.mk
MOTOPARTS Veles
MOTOPARTS обезбедува високо квалитетни резервни делови за моторцикли и скутери за потребите на македонскиот пазар. Како постојан добавувач на резервни делови и опрема за моторцикли и скутери располагаме со повеќе од 13.000 артикли. Постојано истражувајќи ги модерните трендови и потребите на пазарот, секојдневно го збогатуваме широкиот спектар на производи задоволувајќи го нашето менаџерско мото: најдобра цена- најдобар квалитет. Со продажба на делови за мотори сериозно работиме од 1995 година.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
043 522757
http://www.motoparts.com.mk

http://motoparts.com.mk

MOTOPARTS Veles
Leaflet
MOTOPARTS Veles

MOTOPARTS Veles

211 Огласи во продавницата
REGLERI 7 ZICI YIYING 750 МКД
APRILIA RS RX 50 DERBI GPR 50 2006-16 MALOSSI KIT 20 500 МКД
100CC Big bore KIT MALOSSI 3113243 52mm 16 100 МКД
RK CHAIN Japan Kvalitetni lanci za motori 0 МКД
Кон почеток