Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Brako kamp prikolka

0 МКД

Се продава од: Стефче Манасиевски 28 јун. 10:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Продавам камп приколка Брако. Малку е употребувана и е сочувана. Ако си заинтересиран
јави се, види ја па за цена ќе се договориме.
Мој број 071345214
Стефче Манасиевски
071345214
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации