Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 240 -87

4 000 ЕУР

Се продава од: Besmir 03 окт. 00:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Se prodava man 240 1987 kamionot vo top sostojba pali vozi ????? Hitno 4000€

Leaflet
Кон почеток