Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamp prikolka moze zamena za kola i slicno

0 МКД

Се продава од: Pavlinka 20 авг. 22:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Se prodava/menuva kamp-prikolka vo Elesec, Ohrid. Kampot se naogja vo prvi red so pogled kon ezeroto i e dobro ureden. Cena po dogovor...mozna e i zamena za kola i sl... Vredi da se vide
Pavlinka
078 287 334
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации