Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamper Fiat Ducato Magnum 4

9 990 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gumi Protekt 21 јан. 13:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Gumi Protekt

29 Огласи во продавницата

Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија 4 490 ЕУР
Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - made in Japan 6 490 ЕУР
Kosalica/Косилица за трава”КUBOTA”сопствен погон 590 ЕУР
Motokultivator KUBOTA K8 дизел-made in Japan 1 590 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Се продава кампинг вoзило / трејлер Fiat Ducato Magnum 4, 116 кс, 1996 год.
Опремен со се што е потребно: 4 спиење, фрижидер, плински шпорет, клима, wc, купатило. Многу сочуван, веднаш спремен за долги патувања. Поминати 95.000км,
ЦЕНА 9.990 ЕВРА
контакт: Ѓорѓи 075-457-991
Gumi Protekt
075457991
Leaflet

Gumi Protekt

29 Огласи во продавницата
Трактор/Traktor Yanmar F13 4x4 - uvoz od Japonija 3 990 ЕУР
ПРОМОЦИЈА: 2.490 еур (многу евтино) Yanmar “ YM 2000 - Japan 2 490 ЕУР
Kamper / Кампер Возило Mercedes 316 17 990 ЕУР
Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија 4 490 ЕУР
Кон почеток