Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamp prikolka Adria

1 700 ЕУР

Се продава од: Sadik Ismail 17 јан. 21:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Продавам камп приколка Адриа 310 заедно со нова тенда во исправна состојба
Цена: 1700 евра
Sadik Ismail
071843057
Leaflet
Кон почеток