Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hobby 640 excellent

7 500 ЕУР

Се продава од: xxxx Вчера 17:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам камп приколка Hobby Excellent 640, 7.3м, комплет со тенда, 2008 година, многу малку користена во одлична состојба. Приколкара е во Грција.
Leaflet
Кон почеток