Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamp prikolka vo Grcija

4 000 ЕУР

Се продава од: Горан Рајковски 23 фев. 15:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Проколката е сместена во камп Одисеја Коринос пет км до паралија.Се продава со две тенди,маса,столици шпоретче на плин.пријолката е во добра состојба со тенда.
Горан Рајковски
070367647
Leaflet
Кон почеток