Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Prikolka za kafe

3 990 ЕУР

4 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LD Energy Internacional-Skopje Вчера 09:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Ford Focus -17  rent a car 51 ЕУР
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Се продава приколка за кафетерија 🍵
Изработена од дрво со внатрешна изолација.
Може замена за помало возило.
Со комлетни документи.
Цена:3.990еур
☎️ 070 429 049
LD Energy Internacional-Skopje
LD Energy Internacional-Skopje
VW Passat -15  rent a car 77 ЕУР
Lancia Delta -17 55 ЕУР
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 ЕУР
Fiat Linea -16  rent a car 43 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации