Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Prikoloka za kafe, 3.990eur

3 990 ЕУР

4 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LD Energy Internacional-Skopje 24 јул. 20:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Chevrolet Spark -18  rent a car 30 ЕУР
Lancia Delta -17 55 ЕУР
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 ЕУР
Ford Focus -17  rent a car 51 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Цената важи само за викендо.
Се продава приколка за кафетерија 🍵
Изработена од дрво со внатрешна изолација.
Може замена за помало возило.
Со комлетни документи.
Цена:4.300еур
☎️ 070 429 049
LD Energy Internacional-Skopje
LD Energy Internacional-Skopje
VW Passat -15  rent a car 77 ЕУР
Lancia Delta -17 55 ЕУР
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 ЕУР
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации