Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Germanski sator familijaren za 4 osobi

12 000 МКД

Се продава од: DUSKO GEORGIEV 05 јун. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Nov ne raspakuvan, Boja-sivo oranz.Tezina okolu 7 kg.
DUSKO GEORGIEV
075653390
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации