Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Camping prikolka

1 890 ЕУР

Се продава од: bili 23 септ. 01:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Ne shtije camping hotel ne top gjendje. Funktion perfect per vere apo dimer s'lejon nje pike shiju mbrenda me depertu apo per dimer nxemja me gaz funkcionon import CH per ma shum info tel 070619826 ose 070905708
Кон почеток