Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ELEKTRICEN KICK SCOOTER SEAT EXS

780 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: BROKER AUTO 30 јул. 15:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
BROKER AUTO

BROKER AUTO

10 Огласи во продавницата

RENAULT MODUS 1.5 DCI 2 950 ЕУР
LANCIA MUSA 1.4 BENZIN PLIN 3 150 ЕУР
MERCEDES-BENZ A 180 CDI 3 450 ЕУР
LANCIA DELTA 1.6 JTDM 4 950 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Делчево
Модел
Drug model
ELEKTRICEN SCOOTER

KickScooter - SEAT EXS
NOVI

UVEZENI OD ITALIA
SO PLATENA CARINA
BROKER AUTO
072 718579


WhatsApp:
072 718579
Leaflet
BROKER AUTO

BROKER AUTO

10 Огласи во продавницата
RAV 4 2.0 D4D 4x4 4 850 ЕУР
MERCEDES-BENZ A 180 CDI 3 450 ЕУР
LANCIA DELTA 1.6 JTDM 4 950 ЕУР
LANCIA MUSA 1.4 BENZIN PLIN 3 150 ЕУР
Кон почеток