Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

⚠️Velosiped MUMAR⚠️

6 000 МКД

Се продава од: Andrej 16 септ. 00:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Модел
Drug model
⚠️⚠️Velosipedot e kupen pred 1 mesec za 200€, a segasnata cena e dvojno pomala, a moze da se namali uste. Ima 24 brzini, raboti na diskovi, amortizeri MTX, golemina 26x1.95. Shimano sistem za brzini. ⚠️⚠️
Leaflet
Кон почеток