Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skuter Glanz -06

11 000 МКД

Се продава од: rexho 17 септ. 11:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Чаир, Скопjе
Модел
Drug model
Prodavam skuter vo odlicna sostojba.
Godina: 2006
Pali i vozi
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации