Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITY COCO 2 12 AH LI-ION 20-30 КМ

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Idris Kompani 02 дек. 10:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Idris Kompani

15 Огласи во продавницата

DYNAMIC Grealka 0 МКД
Kamini na peleti 0 МКД
Detski lizgalki za vo dvor 0 МКД
Staklena panelna grealka DYNAMIC 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струга
Модел
Drug model
CITY COCO е со по различен дизајн од класичниот изглед на тротинет или скутер. Моделите, кои имаат максимална брзина од 40 км / ч и опсег од 20-30 км
CITY COCO располага со моќен 1500 W електро мотор кој е доста амбициозен за време на искачување до 25 ° нагиб, како и 15 Tubes контролер за високи перформанси и одличен сопирачки систем составен од диск кочници на предното и задното тркало.Ќе уживате во возењето со 8 " фелни, прилагодени браници и стилски гуми со импресивни димензии 225/55-8.
CITY COCO располага со целокупна опрема за учество во сообраќај како што се предно светло, предни и задни жмигавци, ретровизори и стоп светло.
Idris Kompani
070261852
Leaflet

Idris Kompani

15 Огласи во продавницата
Peleti SPARROW 0 МКД
Kamini na peleti 0 МКД
DYNAMIC Grealka 0 МКД
Kacigi za motor HAMACHI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации