Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AKCIJA NA SKUTER DIGITA 50cc

699 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Najk Prom DOOEL 20 јун. 15:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
Модел
Drug model
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА !

Спецификации за модел LONGJIA DIGITA 50cc 2Т:
-Мотор 2 тактен со воздушно ладење
-Зафатнина на цилиндер 50цм3
-Пневматици предни 3.5- задни 3.5-10
-Кочници предни на дискови , задни на гуртни
-Капацитет на резервоар 5.5л
-Димензии 1690X645X1135
-Палење: Електрично на копче + опција на курбла.
-Тежина на мотор 78кг
-Дозволена носивост 235кг
-Достапен во црна и сина боја.

Гаранција од 12 месеци, со овластен сервис во НАЈК ПРОМ с.Дабиле, Струмица кој е комплетно опремен со сите резервни делови потребни за сервис.

Контакт: 072 261 251, 075 468 450, 075 468 397, 034 523 513
email: [email protected]
Najk Prom DOOEL
НАЈК-ПРОМ ДООЕЛ постои 13 години и се занимава со трговија на големо и мало, продажба на половни трактори, половна земјоделска механизација, половни машини. НАЈК ПРОМ исто така се занимава со увоз и дистрибуција на нова земјоделска механизација на следниве брендови IMT, SOLIS, HATTAT, ZETOR, TAFE, TINAZ, TEHNOS, STIGA, AGROBAR и други како и со продажба на приклучна механизација за истите и уште многу други разновидни машини и алати. НАЈК ПРОМ е генерален увозник на светски познатиот и реномиран италијански бренд OKAY Еkonomic кој е специјализиран за производство на мотокултиватори, агрегати за струја, моторни пумпи, моторни косачки, тримери како и секако вид на бензински и дизел мотори. Исто така сме увозници и на повеќе реномирани брендови за производство на приклучната земјоделска механизација AGROKUN, FPM-Boljevac и многу други познати реномирани брендови во нашата дејност. Од поново време се занимаваме со увоз и продажба на нови тракторски гуми од повеќе брендови со докажан квалитет. Генерален увозник на светски познатиот и реномиран бренд за трактори LOVOL http://najkprom.com.mk/lovol-2 Меѓу другото во НАЈК ПРОМ поседуваме високо опремен и квалификуван сопствен сервис за земјоделска гаражна механизација во кој работат повеќе високо квалификувани механичари со големо искуство во вршењето на нивната дејност. НАЈК ПРОМ лидер во регионот за земјоделска механизација. Се наоѓаме на транзитниот пат на излезот од с.Дабиле према Ново Село. e-mail:[email protected] www.facebook.com/NAJKPROMDOOEL
Посетете ја нашата продавница
с.Дабиле Струмица Прикажи на мапата
072 261 251, 075 468 397, 075 468 450
http://www.najkprom.com.mk/
Najk Prom DOOEL

Najk Prom DOOEL

62 Огласи во продавницата
AKCIJA NA MOTOKULTIVATOR OKAY SO KOMPLET OPREMA 24 900 МКД
PLUG LEMKEN 2 BRAZDEN OBRAKAC 1 400 ЕУР
AKCIJA NA MOTOKULTIVATOR 36 900 МКД
GENERATORI I AGREGATI OKAY VO RAZNI GOLEMINI 200 ЕУР
Кон почеток