Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Derbi gp1 revolution

1 200 ЕУР

Се продава од: goran 31 јул. 14:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Модел
Drug model
prodavam derbi gp1 revolution skuterot e na lanec i e vo odlicna sostojba na skuterot ima smeneti klip iclinder lageri na radilica vodna pumpa nov varijaror malosi so malosi rolni nova malossi lamela so komplet federi malosi nov auspuh giianeli revrse i mn istnici motorot e vo otp sostojba i e pali ovzi bez ni 1 denar vlozuvanje
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации