Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Garelli GSP 50cc 2018 spremno ekstra

900 ЕУР

Се продава од: Dimitar Денес 13:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Модел
Garelli
Се продава Garelli GSP 50cc последен модел со Водено ладење, останатите се Generic(China) и се воздушно ладење.
📅Година: 2018
🧾Прва регистрација: 15 март 2021
🐎5.2 коњски сили(3.7kw)
🛵Изминати 8000 километри
⛽Потрошувачка: 4L/100km
💨 Gianelli Record издув
💦Водено Ладење
⚙️Опрема
NGK луле
MALOSSI Ролни
MALOSSI Зелени федерчина на ламела
STAGE 6 Централен федер
LED H7 Светла
Моторчето е сервисирано редовно, направен сервис (антифриз, глицерин, каиш, ролни, свеќица, филтер за бензин, филтер за воздух) пред 50 километри.
Моторчето одкако е купено до ден денес е возено на 🛢️REPSOL синтетичко масло.
Dimitar
 
077740888
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации