Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aprilia 50cc -07

1 250 ЕУР

Се продава од: Aprilia 08 авг. 23:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Марка
Aprilia
Модел
RS
Motorot e donesen od Svajcarija
Mnogu e socuvan servis e praven se vo Svajcarija
Carinata e platena samo treba da registrira
Nema nikakva mana
Aprilia
071508589
Leaflet
Кон почеток