Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aprilia SR 50 R Spain's

1 500 ЕУР

Се продава од: Martin 13 септ. 21:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Марка
Aprilia
Модел
SR
Se Prodava Aprilia Sr 50 R Spain's 2007god
Nov Kais Malossi
Novi rolni Malossi
Nova lamela
Novi gumi
Racki Malossi
Plinski amortizer Aprilija Orginal
Gianeli Auspuh
Stranicna nogarka RMS...
Za poveke informacii javete se na 078/982-787
Leaflet
Кон почеток