Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gilera Runner vo odlicna sostojba

850 ЕУР

Се продава од: Jane 06 јан. 22:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
Gilera
Модел
Runner
Skoro Nov, vo odlichna sostojba!!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации