Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GILERA Runner SP50

1 150 ЕУР

Се продава од: Симеон 31 јул. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
Gilera
Модел
Runner
Моторот е 2007, има поминато 11200 км.
Симеон
070686960
Leaflet
Кон почеток