Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Промоција 330 евра - Skuter HONDA DIO 50 - made in Japan

330 ЕУР

400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Gumi Protekt 08 јан. 21:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Gumi Protekt

30 Огласи во продавницата

Motokultivator/Мотокултиватор HONDA fu650 - Japan 700 ЕУР
Motorna grbna prskalka (benzin) / грбна прскалка 95 ЕУР
Dizel Motor / Дизел мотор”YANMAR” SS90 - Japonski 790 ЕУР
Kosalica/Косилица за трава”КUBOTA”сопствен погон 590 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Марка
Honda
Модел
Drug model
Промоција само сега 330 евра
“HONDA DIO 50” скутер. (мотор за сто години), увоз од Јапонија, Цена 400 еур. Тел 075 457 991
Од документи моторот има царинска декларација и не може да се регистрира (потребна е хомологација)
Gumi Protekt
075457991
Leaflet

Gumi Protekt

30 Огласи во продавницата
PROMOTIVNO 1990 evra - Traktor/Трактор Shibaura SD1341 1 990 ЕУР
Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија 4 490 ЕУР
Моторна Пила, ZENOAH-Komatsu G3200EZ 8 000 МКД
Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija 2 900 ЕУР
Кон почеток