Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kymco RS Agility 50cc

1 100 ЕУР

Се продава од: Monika 05 мар. 01:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Kymco
Модел
Agility
Моторот е коска, јас сум прва газдарица, добро сочуван, регистриран е, може да се ѕирне во секое време.. Цената не е фиксна!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации