Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kymco 50cc

750 ЕУР

Се продава од: Kiro Trencev 19 мај 20:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
Kymco
Модел
Agility
- Se prodava Kymco 50cc.
- Cetvorotakten
- Vo odlicna sostojba na mk tablicki.
- Registriran
- Godina 2007
Kiro Trencev
078320636
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации