Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KYMCO AGILITY 50 F 4T

1 390 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: NOV MODEL DOO 26 мај 10:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
NOV MODEL DOO

NOV MODEL DOO

26 Огласи во продавницата

KYMCO AGILITY RS 50 2T 1 590 EUR
KYMCO  REGLER 31600-KED9-900 4 300 MKD
LINHAI M550L 4x4 5 790 EUR
KYMCO - XCITING 400i ABS EURO 4 5 790 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
Марка
Kymco
Модел
Agility
Поминати км : 0 (нов од салон)

Технички податоци:

• зафатнина/тип на мотор: _________________ 49.5 ccm / 2-тактен
• цилиндри: ______________________________ еден - хоризонтален
• макс.сила: ______________________________ 2.8/6500 kw/rpm
• ладење: ________________________________ воздушно
• стартување/тип на пренос: _______________ алансер/курбла • CVT - автоматски
• тежина: ________________________________ 93 kg
• димензии: ______________________________ 1830 x 685 x 1130 mm
• резервоар: _____________________________ 5 l
• предна/задна кочница: __________________ диск ф 180 mm / гуртни ф 110 mm
• предна/задна гума: _____________________ 120/70-12 • 130/70-12


Стандардна опрема:

• држачи за две кациги сместени во предниот дел под седиштето
• држач за куфер
• држач за кеси испод рачки за управување
• фар со широк спектар на прегледност
• преден дск ф 180 mm
• задни гуртни ф 110 mm
• комфорно седиште дизајнирано во eден де
• прегледна командна табла
• копче за аблендирање
• странични држачи за раце за совозач
• странична ногарка за паркирање (штендер)
• странични пространи газишта за совозач
• заден спортски амортизер со 5 степени на подесување
• прегледни ретровизори
• рамен под за сместување на работи со поголем габарит
• 12 инчни предни и задни алуминиумски бандажи
• металик боја
• високо квалитетен ABS состав на сите пластични делови

Обезбедени оригинални резервни делови како и продажно-сервисна мрежа низ цела Македонија

ГАРАНЦИЈА: 2 години ( неограничени километри)

Земја на потекло: TAIWAN

Повеќе информации за моделот на:

• www.kymco.com.mk • www.kymco.com • www.facebook.com/KYMCO Macedonia

Овластен увозник и сервисер:

НОВ МОДЕЛ ДОО
ул.Доне Божинов бр.29 , 1300 Куманово
тел./факс + 389(0) 31 418 165
e-mail:[email protected]

Самиот слоган "Better that Best" или во превод "Најдобар од најдобрите" ја покажува целта на KYMCO.
NOV MODEL DOO
071 234 633
NOV MODEL DOO

NOV MODEL DOO

26 Огласи во продавницата
KYMCO  SUPER 8 50 MMC 2T 1 890 EUR
KYMCO  REGLER 31600-KED9-900 4 300 MKD
KYMCO  CETIRICKL ATV MXU 50 2T 2 490 EUR
KYMCO  SUPER 8 50 MMC 2T 1 840 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации