Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KYMCO MXU 50 2T CETIRICKL ATV

2 490 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: NOV MODEL DOO 26 мај 10:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
NOV MODEL DOO

NOV MODEL DOO

26 Огласи во продавницата

KYMCO - MXU 250 R ATV CETIRICIKL 4 590 ЕУР
KYMCO VISAR 50 4T 1 190 ЕУР
KYMCO  ELEKTRONIKA 30410-LBD6-E00 0 МКД
KYMCO AGILITY 16+ 50 2T 1 990 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
Марка
Kymco
Модел
MXU
Поминати 0 км : (нов од салон)

Технички податоци
▪ мотор: ...................................... 49.5 ccm/2-тактен
▪ макс.сила: ............................... 3300 kw/rpm
▪ ладење: ................................... воздушно
▪ стартување: ............................ алансер/курбла
▪ тежина: .................................... 150 kg
▪ резервоар: .............................. 8.1 l
▪ предна кочница: ..................... диск 200 mm/ ▪ задна кочница: гуртни 110 mm
▪ гуми : ....................................... 22x7-10 ▪ 22x10-10

Стандардна опрема:
▪ држач за преден куфер
▪ држач за заден куфер
▪ автоматски менувач со опција за рикверц
▪ прегледна дигитална командна табла со повеќе индикатори
▪ комфорно дизанирано седиште за двајца
▪ копче за аблендирање
▪ копче за 4-ри паркирни жмигавци
▪ двојни фарови со широко осветлување
▪ предни гуртни 110 mm
▪ заден диск 200 mm
▪ комфорни газишта за возач и совозач
▪ странични држачи за раце совозач
▪ заден спортски амортизер со 5 степени на подесување
▪ дополнително стартување со курбла
▪ рачна кочница
▪ OFF ROAD гуми со крампони
▪ спортска усисна мрежа на предниот дел
▪ спортско дизајнирани ретровизори
▪ 10 инчни предни и задни бандажи
▪ металик боја
▪ високо квалитетен ABS состав на сите пластични делови

Обезбедени оригинални резервни делови како и продажно-сервисна мрежа низ цела Македонија

ГАРАНЦИЈА: 2 години ( неограничени километри)

Земја на потекло: TAIWAN

Повеќе информации за моделот на:
▪ www.kymco.com
▪ www.kymco.com.mk
▪ www.facebook.com/KYMCO Macedonia

Овластен увозник и сервисер:
НОВ МОДЕЛ ДОО
ул.Доне Божинов бр.29 , 1300 Куманово
тел./факс + 389(0) 31 418 165
e-mail:[email protected]

Самиот слоган "Better that Best" или во превод "Најдобар од најдобрите" ја покажува целта на KYMCO.
NOV MODEL DOO
071 234 633
NOV MODEL DOO

NOV MODEL DOO

26 Огласи во продавницата
Otkupuvame osteteni havarisani KYMCO skuteri 0 МКД
KYMCO ORIGINALNI REZERVNI DELOVI 0 МКД
KYMCO VISAR 125i CBS 2 790 ЕУР
KYMCO AGILITY RS 50 2T 1 590 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации