Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot Speedfight

700 ЕУР

Се продава од: Goran 31 авг. 22:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Peugeot
Модел
Speedfight
2000godina. Realni kilometri, vtor gazda, pali vozi, dvotakten, homda 50cm3, standard, novi rolni i kais. Nov akumulator i dobri gumi. Registriran
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации