Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tomos so motor od apn 6 -98

270 ЕУР

Се продава од: ace 24 мар. 10:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Марка
Tomos
Модел
Apn
tomosot e top pali na prva korni vredi da se vidi i proba pali vozi.
Leaflet
Кон почеток