Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motor Tomos

7 000 МКД

Се продава од: Ace 19 фев. 11:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Марка
Tomos
Модел
Drug model
Se prodava tomos altomatic vo odlicna sostojba masinata mu raboti kako saat
Leaflet
Кон почеток