Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Tomos a35s

14 000 МКД

Се продава од: Ace 23 авг. 20:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Марка
Tomos
Модел
Drug model
Se prodava tomos automatic a35s novi amortizeri novi gumi vredi da se vidi i proba perfekten vtor gazda nema dokumenti 1995 godina malku vozen top.075644241
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации