Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tomos Automatic A35

200 ЕУР

Се продава од: Ace 30 апр. 04:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Марка
Tomos
Модел
Drug model
Se prodava tomos vo odlicna sostojba pali vozi cenata e fiksna
Leaflet
Кон почеток