Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Tomos automatic A35s sprint 1995

300 ЕУР

Се продава од: Ace 09 јул. 00:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Марка
Tomos
Модел
Drug model
Se prodava vo odlična vozna sostojba motorot e so eden zbor zmija nema dokumenti vtor gazda pali na prvo i vozi cenata ne e fiksna. 075644241.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации