Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tomos automatic

12 500 МКД

Се продава од: Oglas 25 апр. 13:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Марка
Tomos
Модел
Drug model
Se prodava Novi gumi remontiran mnogu dobro raboti isto taka i odi dokumenti nema pali na prvo motoro vredi da se vidi koska cenata ne e fiksna top.
Leaflet
Кон почеток