Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tomos

5 000 МКД

Се продава од: Aleksandar 30 мар. 04:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Марка
Tomos
Модел
Drug model
Se prodava tomos automatic vo odlicna sostojba Pali vozi masinata mue mnogu dobra vredi da se vidi ne se prodava od Mana si kupuv pogolem I ova go prodavam Novi gumi remontiran itnoo.
Aleksandar
075644241
Leaflet
Кон почеток